Ebook, który pomoże rozwiązać Twój dylemat!

Przeczytaj ebooka jeśli:

Zastanawiasz się czy zdecydować się na rodzicielstwo

Myślisz nad kolejnym dzieckiem

Jesteś psychoterapeutą i spotykasz w swojej pracy osoby z dylematem o rodzicielstwie

Napisałam tego ebooka, abyś mierząc się z tym dylematem miał dostęp do rzetelnej wiedzy!

Czytając ebooka dowiesz się dlaczego tak dużo osób przeżywa dylemat o rodzicielstwie i zrozumiesz jakie są źródła tego dylematu.

• "Boję się, że stracę swoje życie"
  • "Nie chcę żeby od teraz był już tylko płacz, krzyk i pieluchy"
  • "Będę ciągle przebodźcowana, nie wiem jak to udźwignę"
  • "Jak przez to przejdziemy jako para"
  • "Czy sprostam potrzebom dziecka?"
  • "Ja chcę dziecka, a on nie, co wtedy?"

To tylko kilka z wielu głosów, które znajdziesz w moim ebooku. Oprócz tego przeczytasz też co sprawia, że ludzie chcą stać się rodziciami. Dowiesz się skąd płynie decyzja o dziecku oraz jak rozpoznać czym się różni pragnienie dziecka od gotowości na dziecko.

Pisząc tego ebooka, uważnie słuchałam ludzi takich jak Ty!

Jestem psychoterapeutką i w moim gabinecie regularnie pojawiają się osoby, które zastanawiają się czy zdecydować się na rodzicielstwo. Rozmową, wiedzą i psychoterapeutycznym rozumieniem towarzyszę im w procesie podejmowania tak ważnej decyzji.

Wiem, że społecznie mamy bardzo niewiele przestrzeni na swobodną rozmowę o dylemacie rodzicielstwa. A nawet jeśli taka rozmowa się pojawia to zazwyczaj towarzyszą jej naciski, podteksty, przekraczanie granic.

Czytając tego ebooka nie będziesz do niczego namawiany ani poganiany. Zostaniesz za to skonfrontowany ze sprawami, które prawdopodobnie mają wpływ na Twojej decyzję lub na jej brak.

O autorce

Nazywam się Aleksandra Fabjańska

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Mieszkam i pracuję w Krakowie.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz pięcioletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie systemowo-psychodynamicznym (Fundacja Kontekst).

Zajmuję się psychoterapią dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem osób w czasie okołoporodowym. Prowadzę warsztaty, piszę artykuły, aktywnie działam w Social Mediach - wszystko, aby wiedza okołoporodowa stała się bardziej dostępna.

Napisałam ebooka "Oswoić lęk. Psychologia porodu", współtworzyłam ebooka "Trudny poród", nagrałam webinar o odstawieniu od piersi z perspektywy psychologicznej oraz kurs online o psychicznym przygotowaniu do porodu, połogu i rodzicielstwa.

Stale współpracuję z położnymi i innymi specjalistkami okołoporodowymi, prowadząc dla nich szkolenia oraz grupy wsparcia.

Ebook jest nie tylko ucztą intelektualną, ale też estetyczną

Jeżeli jesteś ze mną od dawna, pewnie wiesz, że treści które tworzę są wysokiej jakości. Kiedy piszę, stawiam sobie jasny cel: te słowa mają wnosić nowy wymiar w czyjeś myślenie. Te słowa muszą być poparte fachową i głęboką wiedzą a równocześnie ma być lekko i ciekawie.

Oprócz dobrej wiedzy, w tym ebooku znajdziesz też piękne kolaże autorstwa Katarzyny Krych. Dzięki temu czytanie ebooka będzie przyjemnym doświadczeniem!

Oferta ograniczona czasowo

Promocja z okazji premiery ebooka skończy się za: